Komunia w maju – tuż tuż

komunia święta - podziękowania

Nadchodzi wiosna, a co za tym idzie – zbliżają się ważne wydarzenia, takie jak na przykład Pierwsza Komunia Święta naszych dzieci. Jest to niesamowicie gorący okres i nie mówię tu o pogodzie.

Coraz bardziej popularne jest urządzenie przyjęć po mszy świętej, wymaga to od rodziców dużego zaangażowania oraz pieniędzy. Niestety, świat pędzi do przodu, a popularność urządzania przyjęć wystawnych jest popularna. Obecnie na komunię można wydać nawet więcej pieniędzy niż na wesele. Jest to jednak miłe wydarzenie i okazja by spotkać się z całą rodziną. Trzeba pamiętać o tym aby wybierając menu, wybrać takie, które będzie smaczne i będzie odpowiadało całej rodzinie oraz przyjaciołom. Oprócz tego, warto podziękować gościom za przybycie.

Upominki dla gości komunijnych to świetny pomysł, jeżeli chcemy aby nasi goście poczuli się docenieni, aby było im miło i uśmiech nie schodził im z twarzy. Idealnym prezentem dla najbliższych będą krówki komunijne, które można zamówić na przykład w cukierni. Warto ozdobić je wyjątkowym opakowaniem z motywem właśnie Komunii Świętej. Goście, którzy zostaną poczęstowani taką krówką poczują się niesamowicie. Warto zadbać o to, żeby nasi najbliżsi w tym czasie czuli się dobrze, w końcu poświęcają nam swój czas oraz pieniądze. W ten sposób pokazujemy naszemu dziecku jak ważne jest okazywanie wdzięczności. Nasza rodzina oraz bliscy przyjaciele będą bardzo wdzięczni i zapamiętają to przyjęcie na wiele lat. Na pewno będą opowiadać, jak bardzo było im miło po dostaniu prezentu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *