Gry miejskie świetną rozrywką krakowskich studentów

gra miejska na ulicach krakowa

Kraków jest świetnym miastem dla młodych ludzi, dlatego też tak wielu z nich wybiera go na miasto studenckie, gdzie oprócz zdobywania wiedzy na uczelni, jest także co robić popołudniami, wieczorami i w weekendy. Z racji jednak tego, że wielu młodym ludziom obecnie brakuje ruchu i aktywności, nie chcą oni już zwyczajnie spędzać czasu na siedząco, w kinie czy barze. O wiele lepszym pomysłem będzie na przykład ciekawa gra miejska, która łączy w sobie aktywność fizyczną z ciekawą rywalizacją.

Generalnie rzecz biorąc, to wszelkiego rodzaju gry miejskie łączą ze sobą określoną fabułę i wykonywanie zadań wraz z koniecznością poruszania się po mieście. Każdy z nas zna na przykład popularne podchody. Można więc powiedzieć, że dobra i współczesna gra miejska to coś w rodzaju takich podchodów, ale z dołożoną i ciekawą fabułą i historią. Zresztą fabuła gry miejskiej ma chyba największy wpływ na jej popularność i atrakcyjność.
Zarezerwuj grę miejską w Krakowie tutaj: http://www.lostroom.pl/gra-miejska

Kolejną ciekawą możliwością spędzenia czasu w Krakowie w kilka osób jest escape room, czyli wspólna wizyta w pokoju zagadek. Każdy taki pokój opowiada określoną historię i tłumaczy, dlaczego powinniśmy się z niego próbować wydostać. Jedne mogą symulować więzienną celę, inne laboratorium szalonego naukowca, jeszcze inne opuszczony szpital. Pomysłów jest mnóstwo, a głównym punktem jest rozwiązywanie zagadek, łamanie szyfrów, znajdowanie i używanie różnorakich przedmiotów oraz kluczy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *