Promocyjne przypinki na zamówienie

promocyjne przypinki metalowe

Bardzo często zdarza się, że firmy w celach promocyjnych decydują się na zaprojektowanie na zamówienie przypinek reklamowych. Można przypinać je na odzież, na torebki, czy plecaki za pomocą wmontowanej w nie agrafki. Przypinki stanowią istotny element różnych kampanii reklamowych, mających na celu rozreklamowanie wizerunku jakiejś firmy.

Przypinki reklamowe, inaczej nazywanych również plakietkami lub badzikami, możemy zamówić za pośrednictwem różnych stron internetowych, które oferują wykonanie ich na specjalne zamówienie. Proponują również bardzo dużo rozmiarów do wyboru. Przykładowo strona buttonfly.pl oferuje przypinki metalowe o średnicach 25mm, 38mm, 50mm, 59mm oraz 75mm. W zależności od tego ile ich zamawiamy, czekają na nas coraz większe rabaty. Im więcej zamówimy, tym więcej zaoszczędzimy.

Na stronie mamy możliwość przeglądu wszystkich istniejących rozmiarów, kształtów oraz elementów wyposażenia przypinek. Przypinki tego producenta mają agrafkowe, standardowe zapięcie, lub wmontowany magnes, dzięki czemu, możemy przymocować go do metalowych powierzchni, na przykład na lodówkę. W firmie tej mamy również możliwość dostarczenia naszej własnej grafiki, w rozmiarach określonych według podanego szablonu, z którego stworzą nasze przypinki.

Producent zapewnia najwyższą jakość wykonania, dzięki najnowocześniejszym sprzętom służących do drukowania wzorów i produkcji całych przypinek. Bardzo istotną kwestią jest to, że w bardzo krótkim czasie wykonują zamówienia, więc na przesyłkę nie musimy długo czekać. Jest to jeden z wiodących producentów przypinek promocyjnych na rynku, co czyni go mistrzem w tej branży. Firma Buttonfly swoją siedzibę ma w Krakowie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *