Falbanka maskująca do łóżeczka – wynalazek XXI wieku

przescieradlo-falbanka-niebieskie

Prześcieradło z falbanką do łóżeczka to świetna odskocznia od tradycyjnych prześcieradeł. Niezbędny element wyposażenia pokoju każdego maluszka. Falbanki na pewno dodadzą uroku i ozdobią łóżeczko twojego dziecka. Przymocowuję się ją pod materac, zwisa swobodnie co znaczy, że falbanka maskująca do łóżeczka zasłoni to, czego widzieć nie trzeba.

Falbanka maskująca do łóżeczka

Falbanka maskująca do łóżeczka można wykonać z różnych materiałów i pod kolor pościeli, szyte są z naciskiem na estetyczny wygląd, jest wtedy ona doskonałym dodatkiem całej wyprawki dla niemowlaka. Pościel przeznaczona dla niemowlęcia powinna być przede wszystkim wykonana ze sprawdzonych materiałów, naturalna i mięciutka, a najlepiej, aby była antyalergiczna. Dzięki zastosowaniu tkaniny wysokiej jakości falbanka jest łatwa do utrzymania w czystości. Można prać ją w pralce. Szybko schnie i po praniu wygląda jak nowa. Częsta wymianie frotek pozwala, aby falbanka pozostała na swoim miejscu, a gęste marszczenia pozwolą na piękne ułożenie falbanki między szczebelkami.

Największą zaletą tej falbanki jest to, że pod łóżeczkiem zbiera się mniej kurzu, chroni stelaż oraz osłania zawartość szuflady z wszystkich czterech stron w łóżeczku dziecięcym. Najczęściej szyte są do łóżeczek w rozmiarach 60 na 120, czyli tych najpopularniejszych. Zazwyczaj wzór biegnie poziomo i nigdy nie jest obcięty w połowie, co pozwala na jeszcze bardziej estetyczny wygląd falbany. Nie ma co więcej mówić, falbanka maskująca sama w sobie jest świetnym dodatkiem oraz idealnym rozwiązaniem, aby urozmaicić wygląd pokoju, gdyż stanowi piękny element dekoracyjny kącika naszego maluszka. Takie prześcieradło jest praktyczne i dodaje uroku jednocześnie. Warto zastanowić się nad zakupem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *